img
Tarih:
2024-07-10 09:34:59
İlan No:
980
m² :
Belirtilmemiş
Krediye Uygun:
Seçim yapınız

Açıklama;

SANAL OFİSLER YASALMIDIR?
Sanal ofis, çoğunlukla fiziki olarak bir ofise ihtiyacı olmayan çalışan kişiler tarafından tercih edilen ve günümüzdede baya geniş sınırlara yayılan bir ofis çözümüdür.
SANAL OFİS; Şirketinizin kurulumunu gerçekleştirmek için resmi adresi sağlar ve siz müşterilerinizi prestijli bir lokasyonda karşılarsınız.Peki bu kişiler , yani fiziksel ofise ihtiyaç duymadan çalışan kişiler kimlerdir?
*Genellikle freelance ve proje tarzı çalışan
*Girişimciler
*Sürekli seyahat eden kişiler
*Şantiye sahasında çalışanlar
*Müşteri ziyaretine gidenler
*Danışmanlık –Denetim yapanlar
*Homeoffice şeklinde çalışanlar
Bu kişiler işlerini fiziki bir ofise ihtiyaç duymadan genellikle sanal ofisler sayesinde yürütürler.
İşlerini sanal ofisler sayesinde dışarıdan yürütenler için gelen çağrıların cevaplanması ,kargoların teslimatı ve kaybolmadan saklanması ve diğer araç gereçler için teslimatların zamanında gerçekleşmesi büyük önem taşır.Kısacası herşeyin planlı ve profesyonel bir şekilde yürütülüp iş verimini yüksek tutmaktır.
Prestijde sanal ofisi hizmeti aldığınızda ofisiniz için yasal ve güvenli adres ,çağrı hizmeti ve kargo gibi teslimat hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca toplantı odalarını ,
Salonlarını kullanarak gelen müşterilerinizi güzel karşılama,ayrıca işinize yürütürken size sunulan çay,kahve ikramları gibi imkanlardan da yararlanabilirsiniz.Bu hizmetler sizin için yapılırken size düşen sadece işinizle ilgilenmek olacaktır,böylece iş veriminiz artacaktır.
Peki sanal ofis yasalmı?Bundan hiçbir şekilde şüpheniz olmasın.Çünkü Prestij bünyesinde binlerce gerek sanal ofis gerekse hazır ofis hizmeti alan kişiler mevcuttur ve yasaldır.Sizde ofisinizi Prestije taşıyarak hem yasal adres gösterme hemde yukarıda bahsettiğimiz imkanlardan yararlanabilirsiniz.Böylece sizi yoracak şeyleri

Öne Çıkan İlanlar

₺250,0
imag

Ayşe Kaya

Üye kayıt tarihi 4 ay önce
Onaylı Profil
Yorum Yap & Satıcıya Sor 5333059851 5333059851 Profili Göster

Profilin Tamamlanan Satışları:

0

Profile Yapılan Değerlendirmeler:

0


Geri

Anasayfa

Tıkla Ara

Whatsapp Yaz

Soru Sor