img
Tarih:
2024-07-03 12:30:45
İlan No:
955
m² :
Belirtilmemiş
Krediye Uygun:
Seçim yapınız

Açıklama;

Sanal ofis herhangi bir fiziki ofis ortamına ihtiyacı olmayan şirket sahiplerinin tercih ettiği akıllı ofis çözümlerinden birisidir .Prestijli bir lokasyonda resmi adres sağlayarak şirket kuruluşunu gerçekleştirirken ,aynı zamanda ihtiyaç duyulan çözümleride beraberinde getirir.Sanal ofis genellikle şirket sahiplerinin merkez yada şube göstermek için tercih ettikleri bir yöntemdir.İşte bu durumda sanal ofis hizmeti devreye giriyor ve şirket yetkililerini birçok yükten kurtarıyor.
*Şirket yetkilisi hizmet alacağı sanal ofis adresini kullanabiliyor.
*Sekreterlik hizmetinden faydalanıp telefonları iş yükü arasında yanıtsız kalmıyor. Yanıtlanıp şirket yetkilisine aktarılıyor.
*Kargoları teslim alınıyor ve yetkiliye bilgi veriliyor.
*Herhangi bir masraf ( elektrik,su,doğalgaz,stopaj ücreti )olmaksızın kesilen sanal ofis hizmet faturası masraf gösterilip vergiden düşülerek avantaj elde edilmiş oluyor.
*Yetkili istediği ortamda çalışırken ofisi sabit adreste profesyonel ekiplerce yönetiliyor.
*Birden fazla şirkete hizmet veren sanal ofisler şirket sahiplerinin birbirleriyle ticari ilişkiler kurmasına,bu anlamda çevrelerini genişletmelerine imkan bulacakları bir ortam oluşturuyor.
Böylece oldukça ve meşakkatli günümüz iş dünyasında sanal ofis hizmeti pratik, akılcı ve rasyonel hizmetleriyle iş kurmak isteyenlerin ,mevcut şirket sahiplerinin tercih edebileceği etkin çözümler sunmuş oluyor.

Öne Çıkan İlanlar

₺250,0
imag

Ayşe Kaya

Üye kayıt tarihi 4 ay önce
Onaylı Profil
Yorum Yap & Satıcıya Sor 5333059851 5333059851 Profili Göster

Profilin Tamamlanan Satışları:

0

Profile Yapılan Değerlendirmeler:

0


Geri

Anasayfa

Tıkla Ara

Whatsapp Yaz

Soru Sor