img
Tarih:
2024-06-08 09:28:41
İlan No:
906
m² :
Belirtilmemiş
Krediye Uygun:
Seçim yapınız

Açıklama;

Sanal ofis sistemi son zamanlarda dünyada ve Türkiye de hızlı yayılan ve şirketlere şirket kuracak olan yeni şahıs firmalarına büyük kolaylıklar sağlamıştır.
Sanal ofis sistemi çok geniş bir yelpazesi olan bir çözüm sistemidir.
Artan ekonomi ile beraber her geçen gün firmalar, yeni arayışlar içindeler, sanal ofisler alışılmış ofis ortamından tamamen uzak bir sistemdir. Prestij hazır ofis ve Sanal ofis ekonomi yönünden tercih edilen yeni bir ofis düzenidir. Sanal ofis ile gerçek bir yasal adres sahip olursunuz, hiçbir ek maliyet çıkmaz yalnızca sanal ofis ile imzalanan bir yıllık sözleşme ile her türlü hizmeti almaya hak kazanmış olursunuz.
Ticaret hayatınızda yasal bir iş yeri adresi temin etmek zorundasınız ve bunun için çok külfeti olan bir fiziki ofis kurmak ve personel çalıştırmak zorunda bırakılıyorsunuz, sanal ofislerde bunun gibi mecburiyetleriniz asla olmaz, sizler ister sahada ister evinizde gönül rahatlığıyla işlerinizi yaparken sanal ofis çalışanları resmi evrak posta ve kargo hizmetinizi eksiksiz yaparlar.
Prestij hazır ve Sanal ofislerde , sizler için hazırlanan hazır ofis sistemi de mevcuttur, hiçbir masraf yapmadan sadece kira karşılığında hazır ofisler kullanıma hazır halde sizlere hizmet vermek için kurulu bir ofis çözümüdür.
Mesleğiniz gereği çalışma ortamı arayışınız bir ofis ortamı ihtiyacınız varsa ve masraflar gözünüzde büyüyorsa ,sanal ofislerdeki sizleri bekleyen hazır ofis ile hemen çalışmaya başlamanız artık çok kolay.
Prestijli lokasyonlarda, mobilyaları sizler için özenle döşenmiş, internet, stopaj, personel gideri olmadan gönül rahatlığıyla işinize başlayabilirsiniz.
Hazır ofis kiraladığınızda ,alanlarında tecrübeli personellerimiz sizlere her konuda ofis içinde yardımcı olacaktır, ve posta kargo gibi hizmeti de sizlere ofis içerisinde vereceklerdir.

Öne Çıkan İlanlar

₺250,0
imag

Ayşe Kaya

Üye kayıt tarihi 3 ay önce
Onaylı Profil
Yorum Yap & Satıcıya Sor 5333059851 5333059851 Profili Göster

Profilin Tamamlanan Satışları:

0

Profile Yapılan Değerlendirmeler:

0


Geri

Anasayfa

Tıkla Ara

Whatsapp Yaz

Soru Sor