20,000 TL

İSTANBUL / SULTANBEYLİ / ABDURRAHMANGAZİ MAH.

İlan No
3500

İlan Tarihi
21-08-2023

120

Oda Sayısı
2

Banyo Sayısı
1

Kat Sayısı
1

Isıtma Tipi
Soba

Dış Cephe
Amerikan Siding

Kimden
Sahibinden

Sinan Sancak
Üyelik Tarihi : 21 Ağustos 2023
Güvenlik İpuçları

İlgilendiğiniz aracı veya emlak ilanını görmeden kapora olarak bir ödeme yapmayın, para göndermeyin.

İlan Açıklaması

Tekerlekli evler hareket edebilen ve genellikle bir çekicinin veya özel bir taşıma aracının çekebileceği şekilde tasarlanmış evlerdir. Evler konut ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış, yaşam alanları, yatak odaları, mutfak ve banyo gibi temel özelliklere sahiptir.

Tekerlekli evlerin popülaritesi esneklik ve düşük maliyet gibi avantajlardan kaynaklanmaktadır. İnsanlar işleri veya yaşam tarzları gereği sık sık yer değiştirmek durumunda olanlar için bu tür bir konut seçeneği sunmaktadır. Düşük karbon ayak izi ile de ilgi çekmektedir, çünkür hareket ettirilebilir bir ev kurulumu, yeni yapı inşa etmekten daha az kaynak ve enerji gerektirebilir.

Tekerlekli evler enerji verimliliği, su yönetimi ve sürdürülebilirlik gibi faktörler göz önünde bulundurularak tasarlanabilir. Tekerlekli evler tamamen kendi kendine yeten sistemlere sahip olabilir, örneğin güneş panelleri, rüzgar türbinleri ve su toplama sistemleri gibi sürdürülebilir enerji ve kaynakları kullanabilirler.

Minimalist yaşam tarzını benimseyen kişiler için de çekici olabilir. Tekerlekli evlerin bazı sınırlamaları da vardır. Yaşam alanı sınırlı olabilir, yerel inşaat ve konut yasalarına uymak gerekebilir ve hareket ettirilebilirlik nedeniyle bazı altyapı gereksinimleri ortaya çıkabilir.

Tekerlekli evler genellikle konut krizleri, finansal kısıtlamalar veya sürdürülebilir yaşam seçenekleri arayan insanlar için alternatif bir konut seçeneği olarak değerlendirilebilir.


17 Kişi Tarafından Görüntülendi.
Özellikler

Detaylı Bigi

Alçıpan
Laminant Parke
Mutfak Dolabı
Shingle
Strafor
Su Deposu
Konum
Sokak Görünümü
Benzer İlanlar
Tekerlekli Evler
20,000 TL

ilan sitesi

ilan siteleri ilan vermek ücretsiz ilan ver ilan ekle