Define Arama ile ilgili teknik destek eğitimi verilir.


9,000 TL

İSTANBUL / FATİH / CERRAHPAŞA MAH.

İlan No
3288

İlan Tarihi
19-10-2022

Marka
Akai

Kimden
Sahibinden

Kazım Bey
Üyelik Tarihi : 28 Temmuz 2020
Kullanıcı Mağazası
Tel :

Güvenlik İpuçları

İlgilendiğiniz aracı veya emlak ilanını görmeden kapora olarak bir ödeme yapmayın, para göndermeyin.

İlan Açıklaması

Define Arama ile ilgili teknik destek eğitimi verilir.

 

1-Defineciliğin D sinden hiç anlamayanlar için özel bir sistem geliştirdik.Sistemimiz aslında basit bu işe merakı olan kişilere

define nasıl aranır yöntemi ve doğru düşünme ile ilgili teknik bilgileri içeren 30 saatlik video bilgisi veriyoruz.

2-Videolar size ulaşınca sakin kafa ile oturup videoları izliyorsunuz.Videolarda işaretlerden hedefe nasıl gidilir değişik metal dedektör,manyometre,gpr radar arazide kullanma mantığını videolarda görüp nasıl çalışılması gerektiğini  izleyeceksiniz.

3-Bu videoların en büyük avantajı ise 20-30 yıl arazide gezip de o kadar zamanda tecrübe kazanan kişilerin yaşadığı olayların kısa özetini videolarda görerek işte o tecrübeyi tabiri caizse hızlandırılmış kurs gibi düşünün 30 saatte sahip olacaksınız.

4-Videoları izleyip işiniz bitince  20-30 yıl define peşinde koşturup yılların tecrübesini kazanmış olanların 1 tık seviye önüne geçmeniz 3 günde izleyeceğiniz 30 saatlik video ile mümkündür.

5-Videoları size indirme linki verebiliriz kendi bilgisayarınıza indirebilir yada isteyene flash disk içinde yurtiçi kargo ilede yollayabiliriz.

6-Define işi para ile yapılır.Hiç parası olmayan yada kaz gelecek yerden tavuğu esirgeme mantığında amman cebimden 1-TL para çıkmasın diye düşünenlerde varsa hayatına devam edebilir.

7-Video set fiyat : 9.000-TL

8-Fiyatı çok bulan varsada 1 kg altını kaç para olduğunu önce araştırsın.Özellikle 3-5 ton altın arayan hayalperestler aramaması rica olunur.Çünkü 1 kg altını bulupta nefeslenelim diyen yok genelde.3-5 ton arayan varda ceplerinde akrep var onları da çok gördük.

 


70 Kişi Tarafından Görüntülendi.
Konum
Sokak Görünümü
Benzer İlanlar
Uniqs Dedektör
4,500 TL
Define Arama ile ilgili teknik destek eğitimi verilir.
9,000 TL

ilan sitesi

ilan siteleri ilan vermek ücretsiz ilan ver ilan ekle